Stojąc przed wyborem okien dachowych...

okna dachowe velux

 

Stojąc przed wyborem okien dachowych, w Twojej głowie pojawia się wiele wątpliwości i ostateczna decyzja nierzadko okazuje się być bardzo trudną. Każdy, bez wyjątku, chce aby wybrane okna okazały się niezwykle trwałe i by nie uległy szybkiemu zniszczeniu nawet jeśli ich eksploatacja będzie intensywna. Aby tak było, postaw na okna dachowe Velux.

Są okna najczęściej wybierane przez ludzi nie tylko w Polsce, ale na całym świcie. Co takiego nadzwyczajnego jest w nich, że szczycą się tak dużą sympatią i zaufaniem użytkowników? Prześledźmy to na dwóch konkretnych przykładach.

 

Okna dachowe Velux z górnym otwieraniem, w klasie standard. Okno to jest odporne na każdą pogodę. Nie straszne są mu nawet skrajne warunki. Przetrwa silny wiatr, deszcz, grad, śnieg, a nawet zalegający lód. Daje możliwość wietrzenia pomieszczenia nawet wówczas, gdy jest zamoknięte. Jest to możliwe dzięki innowacyjnemu systemowi wentylacyjnemu. W oknie znajduje się filtr, który skutecznie przeciwdziała przedostawaniu się owadów i zanieczyszczeń do wnętrz. Bradze łatwo go zdemontujesz i wyczyścisz. Zasuwka blokująca uniemożliwia niekontrolowane ruchy okna, dzięki temu możesz sukcesywnie myć je oburącz. Okna dachowe Velux wyposażone zostały w system Pick&Click, co umożliwia szybki i sprawny montaż rolet i markiz. Dostępne są w dwóch wersjach – drewnianej i drewniano-poliuretanowej. 

 

Okna dachowe Velux z górny otwieraniem w klasie standardPlus. Zostały wykonane w technologii ThermoTechnology, oznacza to, że mają bardzo wysokie parametry izolacyjne. Montując je masz pewność, że bez najmniejszego problemu utrzymasz w pomieszczeniu optymalną temperaturę, co jak się okazuje, obniży rachunki za energię. Okna zostały wyposażone w trzyszybowe pakiety, co znacznie obniża głośność dzięków dochodzących do pokoi z ulicy, a także tych towarzyszących zjawiskom atmosferycznym takim jak: silny wiatr czy burza. Doskonale sprawdzają się  sypialniach, pokojach dziecięcych i pokojach służących relaksowi. Możesz mieć pewność, że żadne niepokojące dźwięki nie zakłócą Twojego spokoju i snu. Energooszczedny pakiet trzyszybowy dodatkowo przyczynia się do oszczędzania energii.

 

Do każdego okna można dokupić zestawy naprawcze, w skład których wchodzą produkty niezbędne by wymienić filtr, usunąć rysy, nasmarować zawiasy, pomalować lub polakierować powłoki itp. Duża powierzchnia przeszklona sprawia, że do pomieszczeń dociera optymalna ilość promieni słonecznych, a jak wiadomo – słońce sprzyja dobremu samopoczuciu. Ciemne i ponure pokoje nie zachęcają do spędzania w nich czasu, wręcz przeciwnie – odpychają nas od siebie. Jeśli zależy Ci na stworzeniu przytulnych przestrzeni pamiętaj o niezwykle istotnej obecności słońca.

 

Czy nadal masz wątpliwości, że okna dachowe Velux to najlepsze rozwiązanie?

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

DMC Firewall is a Joomla Security extension!